LuDaRa!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Justin Bieber doživeo potres mozga nakon incidenta u bekstejdžu

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Admin

Admin
Ten queen
Ten queen

Justin Bieber doživeo potres mozga nakon incidenta u bekstejdžu FFN_CHP_Bieber_Justin_053112_9140976

Pevač je obavestio fanove da je doživeo nesreću u Parizu, nakon što je naleteo na stakleni zid. Doktori su za TMZ rekli da je u pitanju potres mozga.

Justin Bieber doživeo potres mozga nakon incidenta u bekstejdžu Ffnchpbieberjustin053112

Jus je u Evropi gde promoviše svoj novi album a nakon udarca pao je u nesvest. Ipak, on se brzo oporavio i održao nastup. “Udario sam glavu i bila mi je potrebna voda. Sve je u redu. Ja sam Kanađanin, mi smo izdržljivi. LOL. Sve je u redu. Moram raditi stvari lagano ostatak večeri. Vraćam se na posao zbog vas ljudi, već sutra. Hvala”, tvitovao je pevač.

Biebs priznaje da su ga fanovi ponovo iznenadili, jer su za nesreću saznali i pre njegove mame Patti. “Činjenica da ste svi znali šta se desilo pre moje mame je impresivna, LOL. Imam neverovatne fanove. Jako sam zahvalan na vašoj ljubavi.”


Justin Bieber doživeo potres mozga nakon incidenta u bekstejdžu Ffnchpbieberjustin053112

Ovo inače nije prvi da je pevač imao incident sa staklom – pre tačno dve godine udario je u staklena vrata. Šaleći se da će se osvetiti svom starom “protivniku”, Biebs je napisao: “Videćemo se mi opet staklo. Osvetiću se. Bieber protiv stakla. MGM Las Vegas 2013. LOL, morate se smejati sebi.”

https://gocrazzy.serbianforum.info

♥ FunkySummer ♥

♥ FunkySummer ♥
Ulaziš u teen svet
Ulaziš u teen svet

Jao! :O
Btw. Bieber protiv stakla xDDDD LOL

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu